Pasivní domy

Pasivní domy

Sníte o úsporném domu?

Sníte o bydlení v prostorném komfortním domě, ve kterém můžete aktivně pracovat, bavit se s přáteli, hrát si s dětmi nebo jen tak odpočívat? Představujeme vám pasivní domy!

Život v pasivním domě neznamená pouze úsporu nákladů na vytápění, ale můžete také počítat s tím, že se zbavíte většiny svých zdravotních problémů. Zařízení, které pracuje i v noci, filtruje vzduch a tím ho zbavuje škodlivých nečistotprachu.

 S našimi pasivními domy získáte úsporné bydlení, a zároveň si snížíte provozní náklady na vytápění a ohřev vody.

Pasivní domy mají spoustu východ:
  • vyšší komfort života

  • extrémně nízké náklady na vytápění

  • stálý přívod čerstvého vzduchu

  • netvoří se průvan

  • vysoká tepelná pohoda v místnosti

  • příjemné teploty v zimě i v létě

Pomáháme rodinám s výstavbou vlastního pasivního a ekologického bydlení.

Plaťte za bydlení méně s projektem pasivního domu od Dřevostavbybidlo s.r.o!

Co je pasivní dům

Název pasivní dům vychází z principu využívání pasivních tepelných zisků v budově. Jsou to vnější zisky ze slunečního záření procházejícího okny a zisky vnitřní – teplo vyzařované lidmi a spotřebiči.

Díky velmi kvalitní izolaci a dalším prvkům tyto zisky „neutíkají ven“ a po většinu roku postačují k zajištění příjemné teploty v místnostech. Vše dohromady zvyšuje kvalitu bydlení a hodnotu nemovitosti.

Pasivní dům je výsledkem moderní architektury. Velmi efektivně využívá tepelnou energii, kterou v různém množství vyzařují zapnuté spotřebiče, živí tvorové a slunce. Aby bylo tohle všechno možné, pasivní dům obvykle nebývá příliš členitý, nýbrž velmi kompaktní. Díky tomu pasivní dům lépe drží teplo.

Nevíte-li si rady, nebo potřebujete poradit s pasivním domem? neváhejte nás kontaktovat.

zpět