O společnosti Dřevostavbybidlo

Zabýváme se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb systémem Two by four. Všechny stavby vznikají postupnou výstavbou dle individuálních požadavků zákazníků. Stavíme pouze tolik domů, kolik jsme schopni kapacitně zvládnout tak, abychom zachovali kvalitu řemeslné práce a servisu naší společnosti. Výstavba nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb systémem Two by four. 

Naše společnost klade důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost používaných materiálů, které jsou doloženy příslušnými certifikáty a splňujeme tuzemské normy i přísné normy stanovené Evropskou unií.

Naší předností jsou bohaté zkušenosti, řemeslná zručnost pracovníků, solidní jednání a především krátký časový úsek od zadání stavby po její konečnou realizaci. O kvalitách našich služeb a odvedené práce svědčí vzrůstající zájem o rodinné domy postavené naší společností.

Všem klientům nabízíme spolehlivý servis, profesionální péči, odborné poradenství a pružnou realizaci požadavků.

Jsme připraveni Vám postavit Váš dům či jiný objekt systémem moderních dřevostaveb.

„Oční kontakt a podání rukou je pro mne cennější než smlouva“
„Navrhneme a zrealizujeme jakkoliv nevšední nápad.“

To jsou hlavní motta, která na své zaměstnance přenáší zakladatel a majitel společnosti Petr Matura.

Petr Matura, zakladatel a majitel společnosti

Kanada – získávání zkušenosti

Celoživotní lásku k přírodě, dřevu a truhlařině zhodnotil v Kanadě. Tam během tříletého pobytu pracoval ve firmě, která staví kvalitní dřevostavby již více než 60 let. Po načerpání mnoha zkušeností přišel návrat zpět do ČR.

Návrat do ČR

Po návratu do ČR Petr Matura začal spolupracovat se společností Domesi, pro kterou jako subdodavatel stavěl podstatu dřevostaveb – vnitřní konstrukce systémem Two by Four. Zde se také naučil, co obnáší všechna řemesla potřebná ke zdárnému dokončení domu na klíč.

Založení firmy

Po šesti letech přišlo osamostatnění a založení firmy Dřevostavby Bidlo a následně pečlivé hledání týmu schopných a spolehlivých řemeslníků a dalších kolegů.

Paragliding a další sporty

Velkým koníčkem majitele je adrenalin v podobě paraglidingu, cyklistiky, windsurfingu a kitingu - sportů náročných na čas a také prostor. A právě s prostorovou náročností se musí vypořádat většina milovníků různých sportů. Proto se společnost Dřevostavby Bidlo zaměřila na individualní projekty. Každý projekt je konzultován a upraven dle životního stylu majitele.

Rodina

Rodina je pro Petra Maturu přístavem, kde může vždy bezpečně zakotvit a načerpat energii a pohodu. V tom mu pomáhá jeho žena a dvě děti. Proto dokáže pochopit jak potřeby lidí ve spojistosti s jejich koníčky, tak potřeby celé rodiny.