cs / en

Nízkoenergetické rodinné domy a pasivní domy
Úvod » O nás » Naše služby

Naše služby

Mluvíme s Vámi a nasloucháme Vám!

Základem úspěšné stavby rodinného domu je vždy klient, jeho představy, požadavky a také finanční možnosti. Na první nezávislé schůzce proto zjišťujeme maximum o klientovi a jeho vysněném bydlení. Pokud se klient rozhodne, necháme připravit architektonickou studii na míru jeho požadavkům. Každý jsme jiný, proto spolupracujeme se čtyřmi různými architektonickými studii, které umí domy klasické, moderní stavby, stylové, ale například i houseboaty. Vyhovíme i úsporným požadavkům, mobilní dům nevyžaduje velký pozemek a jeho pořizovací cena se pohybuje od půl do 1 milionu korun. Mladá rodina může naopak využít tzv. rostoucí domy, které dovolí nízkou počáteční investici, do budoucna však umožňují koncepčně rozšířit o další prostory.

A nemusíte se bát, architektonická studie náklady na výstavbu nijak neprodraží, tvoří zhruba 1,5 až 3 procenta celkové hodnoty domu. Krásné bydlení, které plní všechna přání svých obyvatel, za to přeci stojí! Stavíme také dřevostavby na klíč.

Nemůžete najít ideální pozemek?

Realitní služby

Hledáte perfektní pozemek pro váš vysněný dům? Nemáte ani pozemek ani představu o bydlení pro celou rodinu? Řešení nechte na nás. Známe své okolí a navíc spolupracujeme s realitní společností s širokým záběrem ve středních Čechách, takže pro Vaši stavbu najdeme ideální pozemek. A můžeme pomoci i s prodejem stávajícího pozemku či původní nemovitosti.

Nevíte jak financovat své bydlení?

Finanční služby

Pomůžeme vám i s financemi. Kromě výběru správného domu (pro mladé domy jsou vhodné například naše „rostoucí domy“ nebo „mobilní domy“), je důležitý také vhodný způsob jeho financování. Společnost NADISI, se kterou spolupracujeme, se dlouhodobě specializuje na zajišťování hypotečních úvěrů u českých bank a také na individuální poradenství. Doporučí vám vhodnou banku a nastavení úvěru, doporučí nastavení čerpání podle vybraného průběhu výstavby, připraví vyřízení celého úvěru a pomohou i během čerpání hypotéky a jejího splácení.

Na jaké úřady dojít a s čím?

Stavební povolení, kolaudace…aneb „Bože proč jsi nám nadělil úřady“

Každá stavba musí respektovat nařízení daná zákonem a místními úřady. S úřady jednáme denně, proto víme, jak na to. Vyřídíme za Vás všechnu nutnou agendu, od tvorby projektu a podkladů pro územní a stavební řízení, až po samotnou realizaci dřevostaveb a zajištění kolaudace. Zajistíme zkrátka komplexní stavební servis.

Děsí Vás zvěsti o komplikacích se stavbou či nespolehlivost stavařů?

5 let záruky, kvalita do nejmenšího detailu

Na kvalitě odvedené práce stavíme svou pověst, proto se nemusíte ničeho obávat. Pracujeme s certifikovaným materiálem nízkoenergetických staveb od osvědčených firem (Insowool a další) a zaměstnáváme výhradně spolehlivé, poctivé a léty osvědčené řemeslníky. Nad každou stavbou pravidelně dozoruje sám majitel firmy, který je s klienty ve stálém kontaktu. Proto ručíme za odvedenou práci a poskytneme vám 5 let záruky na konstrukci každé dřevostavby. Ostatně to, že stavíme bez závad, máme vyzkoušeno sami na sobě!