Dřevostavby Bidlo Praha  

Nízkoenergetické
rodinné domy a pasivní domy

 
Info +420 777 658 361                  Ke stažení                   Katalog domů
   
    Úvod » O nás

O společnosti Dřevostavby Bidlo

Společnost Dřevostavby Bidlo je ryze česká rodinná společnost, založená v roce 2006, zabývající se výstavbou nízkoenergetických dřevostaveb. Všechny stavby vznikají postupnou výstavbou dle individuálních požadavků zákazníků. Stavíme pouze tolik domů, kolik jsme schopni kapacitně zvládnout tak, abychom zachovali kvalitu řemeslné práce a servisu naší společnosti.

Naše společnost klade důraz na kvalitu a zdravotní nezávadnost používaných materiálů, které jsou doloženy příslušnými certifikáty a splňujeme tuzemské normy i přísné normy stanovené Evropskou unií.

Naší předností jsou bohaté zkušenosti, řemeslná zručnost pracovníků, solidní jednání a především krátký časový úsek od zadání stavby po její konečnou realizaci. O kvalitách našich služeb a odvedené práce svědčí vzrůstající zájem o rodinné domy postavené naší společností.

Všem klientům nabízíme spolehlivý servis, profesionální péči, odborné poradenství a pružnou realizaci požadavků.

Jsme připraveni Vám postavit Váš dům či jiný objekt systémem moderních dřevostaveb, neboť z technického hlediska u malých a středních objektů dřevostavby těžko hledají konkurenci.

„Oční kontakt a podání rukou je pro mne cennější než smlouva“
„Navrhneme a zrealizujeme jakkoliv nevšední nápad.“

To jsou hlavní motta, která na své zaměstnance přenáší zakladatel a majitel společnosti Petr Matura.

Petr Matura, zakladatel a majitel společnosti

Kanada – získávání zkušenosti

Celoživotní lásku k přírodě, dřevu a truhlařině zhodnotil v Kanadě. Tam během tříletého pobytu pracoval ve firmě, která staví kvalitní dřevostavby již více než 60 let. Po načerpání mnoha zkušeností přišel návrat zpět do ČR.

Návrat do ČR

Po návratu do ČR Petr Matura začal spolupracovat se společností Domesi, pro kterou jako subdodavatel stavěl podstatu dřevostaveb – vnitřní konstrukce systémem Two by Four. Zde se také naučil, co obnáší všechna řemesla potřebná ke zdárnému dokončení domu na klíč.

Založení firmy

Po šesti letech přišlo osamostatnění a založení firmy Dřevostavby Bidlo a následně pečlivé hledání týmu schopných a spolehlivých řemeslníků a dalších kolegů.

Paragliding a další sporty

Velkým koníčkem majitele je adrenalin v podobě paraglidingu, cyklistiky, windsurfingu, sportů náročných na čas a také prostor. A právě s prostorovou náročností se musí vypořádat většina milovníků různých sportů. Proto se společnost Dřevostavby Bidlo zaměřila na individualní projekty. Každý projekt je konzultován a upraven dle životního stylu majitele.

Rodina

Rodina je pro Petra Maturu přístavem, kde může vždy bezpečně zakotvit a načerpat energii a pohodu. V tom mu pomáhá jeho žena a dvě děti. Proto dokáže pochopit jak potřeby lidí ve spojistosti s jejich koníčky, tak potřeby celé rodiny.

 
 
 

Kontaktní informace

Dřevostavbybidlo s.r.o.
Stankovského 377/38
250 88 Čelákovice

Tel.: +420 777 658 361
Email: info@drevostavbybidlo.cz

IČ: 24681784
DIČ: CZ24681784

 

Máte dotaz?

Jméno / firma
Telefon
E-mail
Zpráva

Nejnovější články

Všechny články »
  Posílili jsme tým
Pokud se chystáte postavit dům neváhejte nás kontaktovat. Posílili jsme tým o zkušené pracovníky. Těšíme se na Vás!
  Prověřená společnost
Získali jsme Certifikát "Prověřená společnost". Více na www.proverenaspolecnost.cz