Dřevostavby Bidlo Praha  

Nízkoenergetické
rodinné domy a pasivní domy

 
Info +420 777 658 361                  Ke stažení                   Katalog domů
   
    Úvod » Architekti

Architekti

Spolupracující, architekti a ateliéry.

Atelier Albis s.r.o.

Atelier Albis s.r.o.

Společnost Albis s.r.o. je architektonicko – projekční atelier v hlavním městě Praha a provozovnou v obci Zápy u Brandýsa nad Labem, který byl založen v roce 2009 Lukášem Burdou.

Team 3AE

Team 3AE

Jsme tým zabývající se individuálními architektonickými návrhy a realizací nízkoenergetických a pasivních domu. Budeme pro Vás oporou od prvních skic po predání klícu od Vašeho nového domova. Jsme progresivní firma, a práve proto používáme nejmodernejší materiály a technologie.

NOVAHOME

NOVAHOME

Stejně jako konstrukční materiál NOVATOP vzniká křížením jednotlivých vrstev dřeva, tak má i projekt NOVAHOME spojit zdánlivě nesourodé celky. Projekt spojuje skupiny odborníků zabývajících se architekturou, projekcí, realizací a výrobou. Náš otevřený projekt prezentuje kvalitní autorské dřevostavby NOVAHOME, které využívají poslední poznatky z oblasti zdravého bydlení i nejnovější technologie. Díky tomuto propojení mají všechny domy nízkou spotřebu energie a ideální klima bez plísní, prachu, alergenů a dalších škodlivin.

KamiDesign

KamiDesign

Kamidesign je architektonické a designérské studio nabízející od konzultací, architektonických studií, přes zpracování detailních návrhů interiérů, až po realizace. Základním pilířem tohoto studia je architektka Kamila Douděrová, známá zejména z pořadu TV Prima "Jak se staví sen", jejímž mottem je, že „ Každý návrh je originál“.

 
 
 

Kontaktní informace

Dřevostavbybidlo s.r.o.
Stankovského 377/38
250 88 Čelákovice

Tel.: +420 777 658 361
Email: info@drevostavbybidlo.cz

IČ: 24681784
DIČ: CZ24681784

 

Máte dotaz?

Jméno / firma
Telefon
E-mail
Zpráva

Nejnovější články

Všechny články »
  Posílili jsme tým
Pokud se chystáte postavit dům neváhejte nás kontaktovat. Posílili jsme tým o zkušené pracovníky. Těšíme se na Vás!
  Prověřená společnost
Získali jsme Certifikát "Prověřená společnost". Více na www.proverenaspolecnost.cz